يك سايت از جنس سينما

پاسخ پدر گلشیفته فراهانی به کنایه های بهرام رادان

پاسخ پدر گلشیفته فراهانی به کنایه های بهرام رادان + عکسبهزاد فراهانی پدر گلشیفته فراهانی به کنایه های بهرام رادان پاسخ داد. سینمای ایران هم بیش از این قدرت نداشت تا از تواناییهای دخترم استفاده کند.

حواشی صحبتهای کنایه آمیز بهرام رادان درباره بازیگرانی که در ایران شاه ماهی بودند و در آن سوی آبها، ماهی! همچنان ادامه دارد و این حجم عظیمی از نقدهای اغلب منفی است که در شبکه های اجتماعی به این سخنان صورت گرفته است.
 
در این باره بد ندیدیم نظر بهزاد فراهانی پدر گلشیفته بازیگر سفرکرده سینما که گویا روی کنایه های رادان با او بوده را درباره این سخنان بدانیم. فراهانی که این روزها در حال تمرین نمایش «خون و گل سرخ» برای اجرا در دی ماه امسال است با بیانی شیوا و به شدت احترام برانگیز ابتدا این نکته را مطرح کرد که برای نظر شخصی رادان احترام قائل است و بعد از این مساله سخن گفت که پیوستن به قافله جهانی برای هر هنرمندی یک ارزش است. متن کامل گفته های فراهانی را در ادامه می خوانید:
گلشیفته فراهانی در آغوش پدر
پیوستن هر هنرمند ایرانی به قافله جهانی هنر چیزی جز ارزش نیست
آنچه آقای رادان گفته است نظر شخصی ایشان است و برای خودشان، محترم اما به نظر من پیوستن هر هنرمند ایرانی به قافله جهانی هنر چیزی جز ارزش نیست؛ ارزشی سترگ و بسیار والا که باید قدر دانسته شود. کسی که نمی تواند پیوستن هنرمندان به این قافله عظیم را ببیند حتما مفهوم جهان شمول هنر را درک نکرده است. کسی که نمی تواند به قافله جهانی هنر بپیوندد نمی تواند بر او که جهانی شده، خرده بگیرد چراکه قافله جهانی به مراتب برتر از صادرات محلی است.
سینمای ایران بیش از این قدرت نداشت تا از تواناییهای دخترم استفاده کند
دختر من هم به مانند بسیاری از هنرمندان دیگر ایرانی که جهانی شدند ابتدا برای وطنش کار کرد و آن حد اعلای کار که در ایران برایش مقدور بود را انجام داد. سینمای ایران هم بیش از این قدرت نداشت تا از تواناییهای دخترم استفاده کند. آیا بر آن موزیسینی که برای یک خواننده مطرح جهانی می نوازد هم باید خرده گرفت؟ مظمئنا نه. دخترم نیز به عنوان یک بازیگر سینما دوران رشد را در کشورش پی گرفت و آن کاری که باید انجام دهد برای سینمای ایران انجام داد. سینمای ایران در همین حد توانایی داشت و بیش از این در توان سینمای ایران نبود که از قدرت دخترم استفاده کند.

يك نكته:

با تصويري كه از شما و همسرتان در آنور آب ها ديده شد انتظاري بيشتر از اين هم نمي رود! من براي خودم متاسفم كه سال ها همچن شمايي را دوست مي داشتم! براي كسي همچون شما هم متاسفم كه در اين كشور تلف شديد!؟

براي سينماي ايران هم خوشحالم كه توانايي بيشتر از اين ندارد تا بدن برهنه دختركان را به نمايش بگذارد! براي سينماي ايران خوشحالم كه هنوز توان اين را ندارد كه صحنه تجاوز به يك زن هرزه را به نمايش بگذارد! و براي آن زن هرزه هم خوشحالم كه ذات خود را براي از ما بهتران به نمايش گذاشته!

حالا وقت آن شده كه بيشتر به عمق سخنان آقاي سلحشور بيشتر پي برد …[ موضوع ] : بازيگر زن, بازيگر مرد
[ برچسب ها ] :
ن : مدیر سایت
ت : دوشنبه, 18 نوامبر 2013
نظر شما در مورد اين پست چيست ؟

دیدگاه خود را به ما بگویید.

*

 

 
 

اميدواريم فيلم   مورد علاقه خود را

در آرشيو سايت ما پيدا نموده باشيد.

در صورتي كه فيلم مورد نظر شما در

آرشيو ما موجود نبود لطفاً پيام بگذاريد.

در اين سايت فقط فيلم هاي مجاز عرضه ميشود

 

قدرت گرفته از ورد پرس فارسي توسط نت سايت

براي وبلاگ هنر هفتم